Ikona - Budownictwo, architektura

Budownictwo, architektura

Montaż i konserwacja autonomicznych czujek: tlenku węgla, dymu, ciepła i gazu

Osoba posiadająca kwalifikacje “Montaż i konserwacja autonomicznych czujek: tlenku węgla, dymu, ciepła i gazu” może znaleźć zatrudnienie: w Spółdzielniach i Wspólnotach Mieszkaniowych, w jednostkach samorządowych administrujących budynki, przy remontach zasobów mieszkaniowych, w firmach zajmujących się montażem i konserwacją systemów alarmowych,Dodatkowo kwalifikacją mogą być zainteresowane osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które chcą rozszerzyć zakres świadczonych usług.Osoba posiadająca kwalifikacje “Montaż i konserwacja autonomicznych czujek: tlenku węgla, dymu, ciepła i gazu” po uzyskaniu dodatkowej kwalifikacji związanej z zarządzaniem zespołem może pełnić rolę brygadzisty.

1. Przygotowanie do montażu i konserwacji urządzeń monitorujących bezpieczeństwo pożarowe

1. Omawia zasady montażu i konserwacji autonomicznych czujek: tlenku węgla, dymu, ciepła i gazu zgodnie z przepisami prawa

2. Charakteryzuje zagadnienia związane z zagrożeniami pożarowymi, gazami palnymi oraz tlenkiem węgla

2. Montaż i konserwacja autonomicznych czujek: tlenku węgla, dymu, ciepła i gazu

1. Montuje i konserwuje autonomiczną czujkę dymu i ciepła

2. Montuje i konserwuje autonomiczna czujkę gazu

3. Montuje i konserwuje autonomiczną czujkę tlenku węgla

1. Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy
Wnioskodawca: Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy.